Programe Forum - Welcome
10 vendet më të rrezikshme të botës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


10 vendet më të rrezikshme të botës

Shko poshtë

10 vendet më të rrezikshme të botës Empty 10 vendet më të rrezikshme të botës

Mesazh nga Master prej Sat Aug 03, 2013 9:10 pm

Cilat janë 10 vendet më të rrezikshme në botë? Në videon e mëposhtme mund të shikoni 10 vendet, që nëse planifikoni ndonjëherë t’i vizitoni, duhet të mendoheni mirë. Në vendin e 10 renditet Rio de Zhanero ndërsa kryeson Venezuela. Në video keni edhe fakte të tjera mbi numrin e terroristëve, vrasjeve, abuzimeve, trafiqeve dhe vepra të tjera penale. Në listë nuk përjashtohen as shtete amerikane, përmendim Detroit
Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

10 vendet më të rrezikshme të botës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi