Programe Forum - Welcome
Gjendet një 18-vjeçar i pajetë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjendet një 18-vjeçar i pajetë

Shko poshtë

Gjendet një 18-vjeçar i pajetë Empty Gjendet një 18-vjeçar i pajetë

Mesazh nga Master prej Sun Aug 04, 2013 12:01 pm

Gjendet një 18-vjeçar i pajetë Kufome%202
TIRANË- Është gjetur një trup i pajetë të një 18-vjeçari në Allias, Tiranë. Viktima është identifikuar si Fatjon Kora, i cili u gjet i pajetë pranë një pallati mesditën e sotme. Sipas informacioneve jo zyrtare, dyshohet se 18-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një mbidoze droge.

Pasi policia është njoftuar nga qytetarët, oficerët e komisariatit nr.4 të kryeqytetit kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje për të zbardhur ngjarjen.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Gjendet një 18-vjeçar i pajetë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi