Programe Forum - Welcome
Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO)

Shko poshtë

Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO) Empty Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO)

Mesazh nga Master prej Sun Aug 04, 2013 10:04 pm

Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO) Article-2380689-1B0BEA7F000005DC-782_634x456
Nga përfundimi në filxhanin e çajit, deri tek rënia nga lartësia, shumë telefonë janë bërë viktima të fëmijëve aventurierë. Por tashmë ka një zgjidhje për këta prindër. Samsung Galaxy S4 Active është një telefon që jo vetëm i reziston ujit, rërës por edhe fëmijëve.

Kompania thotë se, ka krijuar këtë telefon - që është një version më i fortë se S4 - veçanërisht për prindërit që të shmangin aksidentet dhe dëmtimin e telefonit nga të vegjlit.

Por gjithsesi kompania nuk mbulon dëmtimet e shkaktuar nga aksidentet, shpërdorimi, dëmtimi nga uji apo defektet e shkaktuara gna rëra dhe papastërtitë.

Telefoni Samsung S4 Active kushton 550 euro dhe ka dalë në shitje këtë muaj. Ky telefon mund të qëndrojë në ujë për 30 minuta, si edhe mund të shërbejë si aparat nënujor për të fotografuar apo filmuar video.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Telefoni që u “reziston” fëmijëve (VIDEO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi