Programe Forum - Welcome
Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali

Shko poshtë

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali Empty Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali

Mesazh nga Master prej Mon Aug 05, 2013 11:19 am

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali Aksi
Mëngjesin e sotëm rrugët e vendit janë përgjakur sërish, ku për pasojë një çift bashkëshortësh kanë humbur jetën ndërsa djali i tyre është plagosur.Aksidenti i rëndë me pasojë vdekjen ndodhi mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur Beltoj. Një benz me targa SH 9726 C është përplasur me një kamion me targa SH3582E dhe për pasojë kanë gjetur vdekjen burrë e grua, të cilët udhëtonin si pasagjerë në veturë dhe është plagosur djali i tyre, i cili drejtonte automjetin.Policia konfirmon se viktimat janë Hysni dhe Maje Brahimi, përkatësisht 67 dhe 64 vjeç, ndërsa i plagosur, por në gjendje jashtë rrezikut për jetën është djali i çiftit, Dritan Brahimi, i cili ndodhet në spitalin e Shkodrës.Dyshohet se shkak i aksidentit është dalja e gabuar e kamionit nga një rrugë dytësore ndërkohë që policia, e cila ka shkuar në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.Aksidentet rrugore vijojnë të përgjakin rrugët e vendit. Në harkun kohor të 24 orëve kanë ndodhur 3 aksidente me pasojë vdekjen e 4 personave.Pasditen e djeshme në një aksident në aksin Korçë-Dishnicë, gjeti vdekjen një 26-vjeçari Gentian Beshiri, i cili po udhëtonte drejt shtetit grek. Ndërsa mëngjesin e së dielës një person humbi jetën dhe dy të tjerë u plagosën si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Lezhë-Laç.

Automjet tip ‘Citroen’ me targa AA789FM doli nga rruga dhe për pasojë gjeti vdekjen 23-vjeçari Blerim Bardhoku, ndërsa u plagosën dy shokët e tij 22-vjeçarë, Roland Bitri dhe Teodor Përlleshi.

/Shekulli Online/ E.L/Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Aksident në aksin Shkodër-Lezhë, humbin jetën burrë grua, plagoset djali Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi