Programe Forum - Welcome
Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook

Shko poshtë

Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook Empty Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook

Mesazh nga Master prej Wed Aug 07, 2013 10:00 pm

[Only admins are allowed to see this image]

Edhe pse rrjeti social Facebook ka më tepër se 600 milionë përdorues të regjistruar, shumë njerëz nuk duan që të regjistrohen në këtë rrjet. Në mesin e këtyre që nuk regjistrohen mund të jetë edhe ndonjë i njohur për ju. Shumica e përdoruesve në Facebook i ngarkojnë fotografitë e tyre të fundit dhe duan që t’i shkëmbejnë me shokët. Por, nëse dëshironi që t’i shkëmbeni fotografitë me shokët apo të njohur të tjerë që nuk kanë llogari në Facebook, atëherë aplikacioni ‘Feed Mom’ mund të ju ndihmojë.

‘Feed Mom’ është një shërbim falas për ueb që dërgon me e-mail fotografitë tuaja në Facebook tek të tjerët që nuk kanë janë të regjistruar.

Ecuria:

Shkoni në [Only admins are allowed to see this link] dhe kyçuni me llogarinë tuaj në Facebook;
Pastaj shkruani e-mailin adresën e pranuesit të fotografive që dëshironi t’ia dërgoni;
Fotografitë që dërgohen me e-mail përfshijnë ato që ju i keni ngarkuar apo edhe në ato fotografi ku keni qenë të etiketuar../pcw.albaninan/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi