Programe Forum - Welcome
Ndryshoni Windows 7 Product Key People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndryshoni Windows 7 Product Key

Shko poshtë

Ndryshoni Windows 7 Product Key Empty Ndryshoni Windows 7 Product Key

Mesazh nga Master prej Wed Aug 07, 2013 10:04 pm

Metoda 1: Manuale
1. Klikojme me te djathten My Computer Dhe Zgjedhim Properties.
2. Presim pak per te pare sa dite kane ngele nga wind i pa regjistruar.
3. Klikojme ne Change Product key dhe fusim kodin tone qe kemi

[Only admins are allowed to see this image]

4. Fusim Product Key e ri dhe klikojme next per ta aktivizuar windows 7

[Only admins are allowed to see this image]

Metoda 2: Command Prompt ose CMD

1. Klikojme ne start
2. Accessories >command prompt dhe shktuajme
“slmgr.vbs -ipk
3. Pas asaj me siper shkruajme dhe, “slmgr.vbs -ato”

[Only admins are allowed to see this image]


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi