Programe Forum - Welcome
Firewall......... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Firewall.........

Shko poshtë

Firewall......... Empty Firewall.........

Mesazh nga Master prej Wed Aug 07, 2013 10:05 pm

Firewall(Apo Muret Mbrojtse) Jan Krijuar Me Qellim Qe Shfrytzuezi I Internetit Te Jet I Mbrojtur Nga Shfrytzuezit Tjer Ne Menyr Qe Ketyre Shfrytezuesve Tju Ndalohet Hyrja(Qasja) Ne Te Dhanat Tona . Ne Disa Raste Firewall-ët Krijohen Edhe Per Mbrojtje Nga Viruset .


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi