Programe Forum - Welcome
Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve?

Shko poshtë

Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve? Empty Si Ta Kthejm Pc Prapa disa ditve ose muajve?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 12, 2013 1:37 pm

Per Kthimin e PC per disa dit apo muaj mut te hyni ketu :

Start >// All Programs >// Accessories >// System Tools >// System Restore ..

Klikon te System Restore Edhe [ Restore My Computer to an earlier time ]

Klikon aty ... Shkonn Next >>Zgjedh Daten Edhe Next edhe 1 her edhe

Ristartohet pc kur te Ristartohet pc Klikon Ok edhe u kry....Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi