Programe Forum - Welcome
Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri

Shko poshtë

Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri Empty Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri

Mesazh nga Master prej Mon Aug 12, 2013 8:42 pm

Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri Lezhe-policia-ne-vendin-e-krimit1%201
Policia e Lezhës ka zbardhur edhe vrasjen e 55-vjeçarit, Prengë Doda, i cili mbeti i vrarë ditën e sotme rreth orës 05:00 të mëngjesit në fshatin Mërçi të Lezhës.

Fillimisht u mendua se bëhej fjalë për një grabitje në shtëpinë e familjes Doda, dhe se grabitësi kishte qëlluar për vdekje 55-vjeçarin.

Por policia konfirmon pas 16 orësh se ka patur grabitjeje dhe se Prengë Doda është vrarë nga i biri 23-vjeçar, Edmond Doda.

Baba e bir kishin dalë në mal të kërkonin bagëtitë, të cilat kishin humbur. Në një moment, Edmond Doda pa diçka të dyshimtë në errësirë dhe qëlloi me armë zjarrit pa e ditur se ishte i ati.

Këtë e ka konfirmuar vetë 23-vjeçari në Komisariatin e Policisë së Lezhës. Mësohet se të dy i ishin afruar stanit në momentin kur ndodhi ngjarja dhe konstatuan se ishte vjedhur njëra nga lopët që mbanin.

/Shekulli Online/E.D./Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Lezhë, zbardhet vrasja e 55-vjeçarit, u qëllua aksidentalisht nga i biri Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi