Programe Forum - Welcome
Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave

Shko poshtë

Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave Empty Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave

Mesazh nga Master prej Fri Aug 16, 2013 6:39 pm

Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave 20712d1376601705-muslimanet-egjiptiane-formojne-kordone-njerezore-prane-kishave-539690_603801156337687_1628801662_n
Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave te te krishtereve ne Egjipt, ne menyre qe ti mbrojne ato.

Pas masakrave te ushtrise egjiptiane ne diten e djeshme, njerez te papergjegjshem, injorante, pse jo edhe te paguar ne menyre qe te zhvendosnin vemendjen e publikut, i vune flaken disa kishave te krishtere.

Djegja e objekteve te kultit te feve te tjera eshte e ndaluar ne Islam, e ata qe strehohen ne brendesi te tyre jane te mbrojtur me ligj, edhe ne rast lufte.

Ky eshte Islami i vertete, por shume pak marin mesim, se njerezit njohin Islamin e paraqitur nga media, e jo Islamin e vertete. //fb


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi