Programe Forum - Welcome
Skype mundëson video-thirrje në formatin HD People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skype mundëson video-thirrje në formatin HD

Shko poshtë

Skype mundëson video-thirrje në formatin HD Empty Skype mundëson video-thirrje në formatin HD

Mesazh nga Master prej Fri Aug 16, 2013 6:41 pm


Skype lëshoi një përditësim për aplikacionin e tij në iOS, i cili sjell disa përmirësime të rëndësishme si mbështetjen e formatit HD për video-thirrje. Ky funksion punon vetëm në iPad 4.

Gjithashtu është edhe një arsyje tjetër për të shkarkuar këtë përditësim pasi që Skype në versionin 4.1 sjell edhe disa përmirësime në stabilitetin dhe cilësinë e thirrjes.

Qysh në fillim të vitit, Skype lëshoi një përditësim për aplikacionin e tij në Windows Phone 8 duke shtuar mbështetjen e video thirrjeve të kualitetit 720p në pajisjet e fundit me këtë platformë, por këto pajisje nuk ishin më të fuqishme sesa iPhone 5, kështu që nuk e di se qfarë e pengon Skype-in për të shtuar këtë funksion në të gjitha pajisjet nga Apple./itShqip

Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Skype mundëson video-thirrje në formatin HD Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi