Programe Forum - Welcome
Angela Martini preferon pushimet në jaht People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angela Martini preferon pushimet në jaht

Shko poshtë

Angela Martini preferon pushimet në jaht Empty Angela Martini preferon pushimet në jaht

Mesazh nga Master prej Sat Aug 17, 2013 12:07 pm

Angela Martini preferon pushimet në jaht Martini
Angela Martini, modelja shkodrane më e komentuar e momentit, po shijon pushime luksi këto ditë të nxehta. Ajo preferon të pushojë në jaht, në një relaks absolut në det të hapur. Natyrisht që edhe në këto foto tërheq vëmendjen me pamjen e saj superseksi, duke u larguar për pak kohë nga zhurma mediatike dhe ftesat për kopertina të nxehta revistash.

Pak kohë më parë ajo u shfaq në kopertinën e revistës “Maxim”, si gjithmonë me linja ideale. Po ashtu, së fundi ajo u prezantua si imazhi i koleksionit më të ri të veshjeve të Sherrin Hill, e fotografuar nga Fadil Berisha. Zakonisht çdo verë, Angela, e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, preferon të vizitojë Shqipërinë, por këtë vit ende nuk ka udhëtuar drejt vendlindjes. Ndoshta këtë udhëtim modelja e njohur e ka shtyrë për në vjeshtë, ku nisin dhe ofertat e para, të cilat ajo i merr në konsideratë, kur është fjala për Tiranën. PANORAMA PLUS


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Angela Martini preferon pushimet në jaht Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi