Programe Forum - Welcome
Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave

Shko poshtë

Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave Empty Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave

Mesazh nga Master prej Sat Aug 17, 2013 12:08 pm

Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave Maliqi-175x300
Pas një arratisjeje verore në klipin “Sonte”, në bashkëpunim me Dj. Blunt dhe Real 1, Jonida Maliqi ja ku vjen me foto në plazh. Meqenëse në skenat e këtij klipi veror këngëtarja nuk u shfaq në asnjë moment e veshur në bikini, ashtu si figurantet e saj, po publikojmë këto foto, të realizuara nga paparaci ynë në plazhin e Dhërmiut pak ditë më parë. Duket se Jonida, përveç ngjyrës ideale çokollatë, ka mundur të perfeksionojë linjat e saj, duke realizuar forma të bukura të trupit. Jonida Maliqi, këtë pranverë festoi 30-vjetorin, ndërsa është bërë dhe nënë e djalit të saj Dan.

Duket se periudhën pas lindjes ajo e ka shfrytëzuar për të rifituar format, me anë të regjimit ushqimor dhe palestrës, gjë që ia kishte vënë qëllim vetes që kur ishte shtatzënë. Klipi i saj “Sonte” ishte i pari për vitin 2013 në bashkëpunim me reperat simpatikë dhe tepër të suksesshëm nga Prishtina, DJ Blunt & Real 1. Ndërkohë që nuk dihet nëse këtë sezon Jonida do të jetë pjesë e ndonjë formati televiziv, ashtu si vitin e kaluar, ku për një vit u shfaq në “Top Channel”, në formatin “E dua vendin tim”, të prezantuar nga Xhemi Shehu.

Panorama Plus


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jonida Maliqi arrin trupin e ëndërruar pas të 30-tave Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi