Programe Forum - Welcome
Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur

Shko poshtë

Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur Empty Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur

Mesazh nga Master prej Sat Aug 17, 2013 9:46 pm

Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur Ambulanca-300x197
Aksidentohen rëndë tre fëmijë nga një shofer taksie. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:30 në qendër të qytetit e Beratit. Ndërsa mësohet se shoferi i taksisë Luan Dushi ka qenë duke ecur me një shpejtësi 140 km/orë.

Nga hetimet paraprake mësohet se fëmijët të moshave 3 dhe 5 vjeç (motër dhe vëlla) si dhe kushëriri i tyre 7-vjeçar, po kalonin rrugën.

Ata janë përplasur nga automjeti, i cili i ka hedhur 30 metër në ajër. Ka qenë vetë shoferi i taksisë, i cili i ka transportuar fëmijët për në spital.

Ai është ndaluar nga policia, ndërsa bluzat e bardha bëjnë me dije se gjendja e fëmijëve është kritike për jetën. Policia thekson se drejtuesi i mjetit nuk ka dhënë asnjë deklarim lidhur me arsyet e aksidentit përpos faktit se ai ka pranuar se po ecte me shpejtësi të madhe.

Taksisti ka mohuar të ketë qenë i pirë, për shkak se ai punonte si shofer taksie, policia nis hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

/Shekulli Online/Përgatiti: A.T./


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Berat, aksident i rëndë, taksisti përplas 3 të mitur Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi