Programe Forum - Welcome
Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës

Shko poshtë

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës Empty Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës

Mesazh nga Master prej Wed Aug 21, 2013 8:59 am

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës Vrasje%20naten
LORË- Një ngjarje e rëndë ka tronditur sërish Vlorën. Një person është ekzekutuar me armë zjarri pak pas mesnate. Policia ka identifikuar viktimën. Ai është shtetasi Agron Çela, 40 vjeç, i vrarë në lagjen “Albano”. Sipas informacioneve nga policia, 40-vjeçari është vrarë në makinë, gjatë kohës që e parkonte, disa metra larg banesës. Në automjet, Çela ka qenë bashkë me gruan dhe vajzën e tij.

Po sipas të njëjtave burime, mësohet se në lidhje me ngjarjen kanë nisur tashmë hetimet për identifikimin e autorëve të ngjarjes si dhe për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë krim. Të tjera detaje priten në orët në vijim.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vlorë, vritet me armë një 40-vjeçar në sy të gruas dhe vajzës Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi