Programe Forum - Welcome
Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja

Shko poshtë

Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja Empty Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja

Mesazh nga Master prej Wed Aug 21, 2013 9:22 am

Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja Fotoksine
-Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në qytetin e Korçës, ku një nënë 24-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Nga policia mësohet se 24-vjeçarja, pak minuta pasi kishte vënën në gjumë foshnjën e saj, ka pirë fotoksinë duke u vetëhelmuar. Ngjarja e rëndë është regjistruar në fshatin Dërsnik të Korçës, ndërsa viktima është identifikuar me emrin Elvira Stafa. Sipas policisë, 24-vjeçarja me origjinë nga Laçi ishte nënë e një foshnje 12 muajsh dhe prej më shumë se një viti ishte martuar në fshatin Dërsnik të Korçës. Sipas të dhënave të policisë, konstatohet se 24-vjeçarja e ka përgatitur me detaje krimin ndaj vetes. Ajo e ka pirë helmin teksa ndodhej e vetme në banesë me fëmijën e saj. Mësohet se pasi ka vendosur foshn- jën e saj në gjumë, Elvira Stafa ka shkuar në një tjetër dhomë dhe ka konsumuar fostoksinë. Kanë qenë familjarët, ata që r kanë gjetur atë në gjendje të rëndë dhe e kanë transportuar në spital. Por, pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, 24-vjeçarja nuk ka mundur të mbijetoje. Sakaq policia apo heton shkaqet e ngjarjes, të cilat çuan nënën e re drejt vetëvrasjes. Ndërkaq, pritet që në pyetje të merren të afërm dhe familjarë të 24-vjeçares, nëse kohët e fundit ka shfaqur shenja shqetësimi ose problemesh shëndetësore. Nga ana e bluve nuk dihen ende arsyet që e kanë shtyrë 24-vjeçaren t’i japë fund jetës, por ndër dyshimet është edhe mundësia e nxitjes nga ndonjë person i afërt, i cili mund t’i ketë bërë presion psikologjik.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Vë në gjumë foshnjën, vetëhelmohet 24-vjeçarja Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi