Programe Forum - Welcome
Modelja që përqafoi Islamin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Modelja që përqafoi Islamin

Shko poshtë

Modelja që përqafoi Islamin Empty Modelja që përqafoi Islamin

Mesazh nga Master prej Wed Aug 21, 2013 11:23 am

Modelja që përqafoi Islamin 2cd8ho4
Puna e saj ishte të pozuarit me të brendshme dhe i kalonte netët duke u dehur dhe kërcyer nëpër pub-e, por tashmë Carley Watts do të mbulohet dhe do i përkushtohet jetës familjare pasi është njohur me një djalë tunizian 25-vjeçar.

24-vjeçarja britanike e takoi Muhamed Salahun gjatë pushimeve që kaloi në Tunizi në muajin prill dhe e ka ndarë mendjen që të bëhet gruaja e tij. Përgatitjet e martesës kanë nisur pasi familjes së djalit iu mbush mendja që ai të merrte për grua një femër që ka fëmijë nga një marrëdhënie e mëparshme.

“Kam qenë e çmendur nëpër festa. Pija shumë dhe tregoja gjoksin. Një natë jam kthyer në shtëpi vetëm me të mbathura pas një feste. Tani nuk dua t’i bëj më këto gjëra sepse Muhamedi më ka hapur sytë dhe më ka bërë të kuptoj jetën”, tha Carley për ‘The Sun’.

“Ai më ka thënë që më do dhe që e kupton punën time si modele, por pasi të martohemi kërkon që trupi im të jetë vetëm për sytë e tij. Këto vlera më pëlqejnë në kulturën tuniziane. Femrat respektohen dhe gjithashtu ato respektojnë veten dhe trupin e tyre”, shtoi 24-vjeçarja.

/Top Channel/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Modelja që përqafoi Islamin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi