Programe Forum - Welcome
Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë

Shko poshtë

Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë  Empty Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë

Mesazh nga Master prej Sat Aug 24, 2013 7:20 am

Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë  321
Nëse jeni duke menduar që të bëni gara ilegale me makinë, atëherë Kosova duket se është vendi i duhur për këtë. Pikërisht në Kosovë janë xhiruar edhe këto dy video fantastike nga njerëz që e dashurojnë shpejtësinë.

Edhe pse limiti i shpejtësisë në vendet e Europës Lindore është 109 km/orë, kjo nuk e ndalon këtë grup të rinjsh që të tejkalojnë shpejtësinë prej 323 km/orë në autostrada "Ibrahim Rrugova".

Në videon e parë është një BMW M3 ajo që kap shpejtësi marramendëse, e fuqizuar nga një motor M5 me 10 cilindra në formë v-je që punon me 800 kuajfuqi, e pajisur edhe me një paketë nitrogjeni. Në videon e dytë paraqitet e njëjta tjetër garë mes një motori dhe një automjeti, e xhiruar me kamerë amatore.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi