Programe Forum - Welcome
13-vjeçari që fle me pitonin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

13-vjeçari që fle me pitonin

Shko poshtë

13-vjeçari që fle me pitonin Empty 13-vjeçari që fle me pitonin

Mesazh nga Master prej Sat Aug 24, 2013 7:22 am

13-vjeçari që fle me pitonin PITONI%20ME%20KINEZIN
KINË- Gjarpërinjtë duken të tmerrshëm dhe shumë të frikshëm. Por jo për këtë 13-vjeçar nga Kina, i cili fle dhe shëtit me pitonin e tij, që peshon 100 kg dhe është i gjatë 4 metra. Në fakt pasioni i 13-vjeçarit, është i trashëguar nga i ati, i cili për 19 vjet me radhë ka rritur gjarpërinj dhe i ka zbutur ato. Pitoni në foto jeton në shtëpi dhe ‘fle’ në krevatin e djaloshit që kur ishte në vezë. Familja pretendon se gjarpërinjtë janë shumë human dhe ato i marrin kudo me vete, madje edhe në udhëtimet jashtë vendit.

Bingzhe, i ati i 13-vjeçarit, është shprehur: "Ne i trajtojmë ato si qenie njerëzore. Unë shpesh flas me ta, i marr kur dal, madje edhe udhëtoj me ta". Gjarpërinjtë e tij, thotë babai i 13-vjeçarin, asnjëherë nuk kanë sulmuar askënd./Daily Mail/

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

13-vjeçari që fle me pitonin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi