Programe Forum - Welcome
Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO)

Shko poshtë

Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO) Empty Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO)

Mesazh nga Master prej Sat Aug 24, 2013 7:25 am

Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO) Labinoti%20me%20tunen
Këngëtari Labinot Tahiri, duket se e ka përjetuar rëndë këngën e Tunës “Fenix”, konkretisht ‘zogun’,pavarsisht se ajo është hit. Ai në një nga koncertet e tij të fundit, ka lënë anash për pak minuta këngën, dhe u ka mbajtur një ligjëratë mbi moralin të pranishmëve. Labi ka kritikuar ashpër këngëtarët që përdorin fjalë banale në tekstet e tyre, në veçanti Tunën, e cila në këngën e saj të fundit i këndon “zogut” nëpër koncerte dhe e prekë atë. “Mos prisni që Labi rastësisht, të këndoj një këngë banale...zogun nuk mund ta përmend unë, sepse jam shqiptar dhe kam karakter shqiptar”, ka thënë Labi. “Dhe, me zakon dhe kulturë tënden (Tunës) nuk mund të sfidosh asnjë shtet tjetër, dhe nuk mund të arrihet një shtet pa këto, ndërsa t’ju them të drejtën, se pavarësisht në të ardhmen çfarë ndodh me mua dhe nëse vjen koha që Labi duhet të përdorë ndonjë fjalë banale në skenë...atë bukë fëmijëve të mi nuk ua shti në gojë”, ka vijuar ai.Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Labi i sulet ashpër “zogut” të Tunës (VIDEO) Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi