Programe Forum - Welcome
Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online

Shko poshtë

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Empty Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online

Mesazh nga Master prej Sat Aug 24, 2013 7:27 am

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Article-0-1B5AF587000005DC-89_634x422
Hakeri palestinez që arriti të hyjë në murin e profilit të Mark Zuckerberg në Facebook, do të marrë afërsisht 12 mijë dollarë nga një fushatë në internet. Fushata “GoFundMe”, ka mbledhur 11 741 dollarë për Khalil Shreateh, i cili nuk mori shpërblim nga Facebook për shkak se theu rregullat e përdorimit të rrjetit social.

“Nuk do të ndryshojmë praktikën tonë për refuzimin e pagesës për kërkues të cilët provojnë zbulimin ndaj përdoruesve të vërtetë”, shprehet Joe Sullivan, shef sigurie pranë Facebook.

Shreateh në fakt pretendon se ka kontaktuar administratorët e Facebook për zbulimin, por ata e kanë injoruar thirrjen e tij. Dhe pas kësaj ai “theu” adresën e themeluesit të Facebook për të tërhequr vëmendje.

/Shekulli Online/Përgatiti: F.S


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Empty Re: Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online

Mesazh nga Master prej Sat Aug 24, 2013 7:28 am

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Article-0-1B5AF57B000005DC-267_306x299


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Hakeri palestines merr 12 mijë $ nga donacionet online Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi