Programe Forum - Welcome
Restart PC nese e keni prish BIOS-in ! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

Shko poshtë

Restart PC nese e keni prish BIOS-in ! Empty Restart PC nese e keni prish BIOS-in !

Mesazh nga Master prej Sun Aug 25, 2013 7:50 pm

Keni prek ndonje gje ne BIOS dhe nuk ndezet më PC-ia.
Per me bere BIOS-in në default veptoni kështu

Pra në testiere shtypni tastin "INSERT" dhe pa e lëshuar butonin INSERT ndezne PC (Butoni Insert e ka për efekt me i bo të dhënat e BIOS-it Default sikur se kur u ble PC!


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi