Programe Forum - Welcome
pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga XHEVAT prej Sun Oct 06, 2013 7:52 pm

pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

XHEVAT
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 06/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga Master prej Sun Oct 06, 2013 7:56 pm

Kush je ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga XHEVAT prej Sun Oct 06, 2013 7:58 pm

quhem xhevat terziu deshiroj bashkpunim mes nesh

XHEVAT
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 06/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga Master prej Sun Oct 06, 2013 7:59 pm

ca web ke


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga XHEVAT prej Sun Oct 06, 2013 8:00 pm

forum kuq e zi

XHEVAT
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 06/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga Master prej Sun Oct 06, 2013 8:08 pm

e cfar do nga une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga XHEVAT prej Sun Oct 06, 2013 8:10 pm

shkebim linkash faqe partnere mundet te vendosim

XHEVAT
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 06/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga Master prej Sun Oct 06, 2013 8:21 pm

ok e vendosim kur t ekem pak kohe se tnai skam


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga XHEVAT prej Sun Oct 06, 2013 8:22 pm

ken kohe vendos edhe ne vendosim mbaron puna

XHEVAT
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Join date : 06/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje desha   te  bisedoj  me stafi  per  bashkpunim Empty Re: pershendetje desha te bisedoj me stafi per bashkpunim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi