Programe Forum - Welcome
Casillas: Mourinho nuk kërkon kapiten tjetër People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Casillas: Mourinho nuk kërkon kapiten tjetër

Shko poshtë

Casillas: Mourinho nuk kërkon kapiten tjetër Empty Casillas: Mourinho nuk kërkon kapiten tjetër

Mesazh nga Master prej Thu Jul 07, 2011 4:53 pm

Casillas: Mourinho nuk kërkon kapiten tjetër Casillas-real-madrid

Iker Casillas, kapiteni i Realit të Madridit, ka siguruar se trajneri Jose Mourinho nuk ka ndërmend t’i heqë shiritin e kapitenit, ashtu siç kishin bërë të ditur disa media spanjolle.
Portieri deklaroi se ka folur me portugezin dhe se kjo temë është e mbyllur tashmë.

Sipas mediave spanjolle, Jose Mourinho kishte vendosur të fliste me drejtuesit e klubit dhe me vetë Casillas për t’i hequr shiritin portierit dhe për t’ia kaluar një lojtari fushe, i cili do të ishte më afër me arbitrin në vendimet e dyshimta gjatë ndeshjeve.tch
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi