Programe Forum - Welcome
United nuk ka bërë asnjë ofertë për Sneijder...  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

United nuk ka bërë asnjë ofertë për Sneijder...

Shko poshtë

United nuk ka bërë asnjë ofertë për Sneijder...  Empty United nuk ka bërë asnjë ofertë për Sneijder...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 5:54 am

United nuk ka bërë asnjë ofertë për Sneijder...  Sneijder.gif

Agjenti i sulmuesit të Interit Wesley Sneijder ka mohuar spekulimet se ylli i Interit do të transferohet tek Manchester United, pasi klubi Anglez ka shprehur interesim.
“Ka gjithmonë spekulime dhe është diçka e zakonshme, por nuk është duke ndodhur asgjë konkrete”, deklaroi Soren Lerby.
“Çdokush është duke monituruar dhe eksploruar tregun. Është herët për klubet e mëdha që të dalin në aksion. Në këtë fazë mund të them që ai ka ende kontratë me Interin deri në vitin 2015″

Marr nga LifeFutboll.info
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi