Programe Forum - Welcome
Ju pelqen i/e dashura te pije cigare People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Tue Jun 21, 2011 3:32 pm

E hapa kete teme se kam ndegjuar shume persona si femra dhe meshkuj por me shume femra qe thone se ju pelqen qe i dashuri te pije cigare.

Ju si mendoni?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Njera prej Thu Jun 30, 2011 8:56 pm

Nuk me pelqen i dashuri im te pije cigare sepse pervec rrobave tij do vij era dhe rrobave te mija.....!!!!!! :lol:
Njera
Njera
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Join date : 26/06/2011
Location : Greece

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:54 am

Jo sme pelqen qe e dashura te pije cigare
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga DeLeTe prej Sat Aug 13, 2011 10:58 am

Jo sme pelqen qe e dashura te pije cigare, pavarsisht sot pothuajse tera femrat me keq si djemt e pijn cigaren e si ben pershtypje me njeriu, Por une per veten sdo me pelqente :)


Ju pelqen i/e dashura te pije cigare S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 1:36 pm

Sdo me pelqente qe i dashuri te pinte cigare...


Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 2:20 pm

je e vetmja qe ste pelqen qe i dashuri t epije cigare


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Alessia prej Fri Aug 26, 2011 2:34 pm

MaSt3r shkruajti:je e vetmja qe ste pelqen qe i dashuri t epije cigare
uneeeeeeee...une e pij vet por i dashuri nuk dua qe tapij po e piu skam ci bej..


Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 3:47 pm

heu pike dhe duhanin ti e.......


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga DeLeTe prej Fri Aug 26, 2011 7:46 pm

ahaaaaaaaaaaa ti ta pish e ai mos ta pijn lol Razz


Ju pelqen i/e dashura te pije cigare S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:30 am

ta pije,po ku ke cuna qe spo pin smog sot?E kan fillu edhe vajzat madje.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:09 pm

Pije alkolike po por cigare jo Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 12:38 am

kafe po, por duhani esht i tepert Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Mon Jun 25, 2012 8:17 pm

Akoma kundra jam


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 23, 2012 3:18 pm

po me pelqen sepse nese ai e do ta pije une nuk ja ndaloj dhe pse demton shendetin per vete e ka
por ehde se duket me bukur se i shkon


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Tue Jul 24, 2012 10:41 am

jo per femrast ska lezet:P


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Lambi prej Thu Jul 26, 2012 6:59 pm

Jo aspak , saqe do ja kisha kthyer prapa dhe do ja kisha futur ne goj xD
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:24 am

ta pij fytin i zant ishalla;kur e pij vet sbahet nami ta pij e ai..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Master prej Mon Jul 30, 2012 9:25 am

sme pelqen se i vje er e keqe kur ta puthesh Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga KITTY prej Wed Aug 01, 2012 7:49 am

Ncuk, per aq koha sa un spi, as ai ska pse pi.;Jo per gje po sme pelqen se i ven era duhan pastaj..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqen i/e dashura te pije cigare Empty Re: Ju pelqen i/e dashura te pije cigare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi