Programe Forum - Welcome
Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 6:37 am

Doja te dija sa te sinqerte jeni me personat qe ju rrine afer...I thoni gjithmon te verteten.

Un per vete jam shume i sinqerete,por deri ne nje fare mase qe fundja nuk prish ikonen time..
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Click prej Mon Jul 11, 2011 7:29 pm

Ti po ti Razz
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Master prej Fri Aug 26, 2011 10:49 pm

Si litari ne thes Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Sahara prej Fri Aug 26, 2011 10:51 pm

Suspect aty ku duhet
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Alessia prej Sat Aug 27, 2011 6:21 am

shume....


Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga KITTY prej Sat Aug 27, 2011 7:08 am

jam e sinqert ne pjesen me te madhe te kohes po tani kam kuptuar qe kjo svlen aspak para interesave te tyre...:S
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 29, 2011 11:42 am

jo shumm
''sinqeriteti i tepruar virtut i budallait'' Razz
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 5:28 am

Un jam aq e sinqerte,saqe sme intereson nese me tallin,preferoj me mir te jem keshtu sesa mashtruese
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Master prej Wed Apr 11, 2012 8:09 pm

Me shume nga cfar duhet


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga VLoNjate prej Thu Apr 12, 2012 12:34 am

Nese nuk krijoj besimin e duhur, disa gjera i le mangut....nuk thuhet gjithcka :)


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Apr 12, 2012 2:51 pm

jam teper e sinqerte;edhe pse per fat te keq po vuaj se jam e sinqerte
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Master prej Thu Apr 12, 2012 8:16 pm

ne ditet e sontme i sinqerti meret epr budalla


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Apr 13, 2012 7:44 pm

e ta quaj per dobesi............
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër? Empty Re: Sa të sinqertë tregoheni me personat qe keni afër?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi