Programe Forum - Welcome
Pozzo: Për Sanchez negociojmë vetmë me Barcën People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozzo: Për Sanchez negociojmë vetmë me Barcën

Shko poshtë

Pozzo: Për Sanchez negociojmë vetmë me Barcën Empty Pozzo: Për Sanchez negociojmë vetmë me Barcën

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:22 am

Pozzo: Për Sanchez negociojmë vetmë me Barcën F.0709130748343_m

Presidenti i Udineses, Giampaolo Pozzo, ka thënë se Napoli nuk ka bërë ofertë për Alexis Sanchez dhe se klubi i tij është në negociata vetë me Barcelonën.

“Napoli ka bërë një ofertë, por ne duam të fokusohemi vetëm në bisedime me Barcelonën. Ne nuk duam që të jemi prapa negociatave të ndryshme në të njëjtën kohë. Ne duam të presim deri javën e ardhshme nëse bisedimet me Barcën do të na shpiejnë në një konkluzion”.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi