Programe Forum - Welcome
Nokia prezanton modelin 700 Zeta People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokia prezanton modelin 700 Zeta

Shko poshtë

Nokia prezanton modelin 700 Zeta Empty Nokia prezanton modelin 700 Zeta

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 11:27 am

Nokia prezanton modelin 700 Zeta F.0706234039799_210
Ditëve të fundit janë publikuar disa fotografi të modelit të ri të telefonit të kompanisë Nokia, përkatësisht modelin Nokia 700 Zeta.
Tani, duket se prodhuesi i telefonit – Nokia, ka vendosur t’i bëjë publike pamjet e para të këtij modeli, bashkë me disa nga specifikat që i njëjti përmban.
Nokia prezanton modelin 700 Zeta Nokia-700-Zeta_1
Thuhet se Nokia 700 Zeta mbështetet me sistemin operativ Symbian Belle, i cili mendohet se është versioni i ri i Symbian Anna, ndërsa për këtë model besohet se përmban ekranin e ndjeshëm në prekje me 3.2 inç, teknologji të ekranit – AMOLED, si dhe procesor me 1GHz.

Specifikat tjera të Nokia 700 Zeta përfshijnë edhe kamerën me 5 mega-piksel, si dhe opsionin e pagesave NFC.

Fatkeqësisht, këto janë detajet e vetme që janë bërë të ditura deri më tani, për këtë model. / Telegrafi /
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nokia prezanton modelin 700 Zeta Empty Re: Nokia prezanton modelin 700 Zeta

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 4:42 am

Akoma jan ne perdorim keto lloj telefonash(nokia);nejse qenka telefon interesant
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi