Programe Forum - Welcome
Eto'o nuk largohet nga Interi People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eto'o nuk largohet nga Interi

Shko poshtë

Eto'o nuk largohet nga Interi Empty Eto'o nuk largohet nga Interi

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 7:00 pm

Eto'o nuk largohet nga Interi Main_eto1
Skuadra e Manchester Cityt tashmë është e gatshme të ofrojë një super ofertë për sulmuesin e Interit,Samuel Eto′o por kjo gjë nuk do të ndodhë më në ditët në vazhdim pasi Interi është gati t′i rinovojë kontratën për 1 vit tjetër.

Gjithçka i vjen fundi përsa i përket spekulimeve rreth largimit të Eto′o nga Interi pasi këto të fundit janë të gatshëm për ti rinovuar kontartën sulmuesit të tyre edhe një vit më shumë nga kontrata e tij aktuale.

Kjo hedh poshtë çdo dyshim rreth largimit të tij dhe zbeh shpresat e Manchester Cityt të cilët ishin të gatshëm të ofroni një super ofertë për ta rrëmbyer atë.

Manchester City disa kohë mendonte ta shkëmbete sulmuesin e Interit me sulmuesin argjentinas,Carlito Tevez por asnjëra nga palët nuk kanë rënë dakort..ekonomisti
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi