Programe Forum - Welcome
Lazio interesohet për Shaqirin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lazio interesohet për Shaqirin

Shko poshtë

Lazio interesohet për Shaqirin Empty Lazio interesohet për Shaqirin

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 7:05 pm

Lazio interesohet për Shaqirin Main_shaqiri

Pasi e transferoi mesfushorin shqiptar Lorik Canën nga Galatasaray, Lazio tani i ka drejtuar sytë kah mesfushori tjetër kosovar i cili luan për skuadrën Zviceriane të Basel, Xherdan Shaqiri.

Thuhet se Baseli kartonin e futbollistit kosovar e vlerëson rreth 10 milion euro. Mirëpo, Lazio nuk do ta ketë të lehtë ta bind 19 vjeçarin të transferohet në kryeqytetin italian, ka raportuar Sportmediaset.

Sipas Sportmediaset, Italia nuk është vendi më i preferuar i Shaqirit për ta vazhduar karrierën, pasi ai më me dëshirë do të luante në Bundesligën gjermane.ekonomisti
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi