Programe Forum - Welcome
Roma mendon për Van Persie People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roma mendon për Van Persie

Shko poshtë

Roma mendon për Van Persie Empty Roma mendon për Van Persie

Mesazh nga Master prej Sat Jul 09, 2011 7:08 pm

Roma mendon për Van Persie Main_van-persi

Mund të jetë radha e holandezit, Robin Van Persie (27) të kërkojë largimin nga Arsenali pasi ai është i shqetësuar për largimin e disa futbollistëve nga Gunners.

Klubi italian Roma është duke menduar për një transferim të mundshëm të Van Persie.

Sipas disa burimeve të afërta me klubin romak, gjithashtu të raportuara në itasportpress.it, Giallorossët janë duke bërë një anketim për holandezin e Arsenalit i cili vlerësohet rreth 24 milionë euro.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi