Programe Forum - Welcome
77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit...

Shko poshtë

77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit... Empty 77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit...

Mesazh nga Master prej Tue Jun 21, 2011 9:53 pm

Ne fakt te gjithe duken qesharak te zhveshur!
Mos me thuaj qe me zgjove per ate.
Te kam thene qe me pelqen ta xhirojme kur bejme seks?
Te vjen si ere sikur po digjet dicka?
Dhe thone qe s'ka me romance ne kete bote...
Mundohu te marresh fryme me hunde.
Zemer e mbylle deren e jashtme?
Personi nr.1:Sot e ke per here te per apo jo? Personi nr.2 per sot po
(Ne hotel) Nxito,te kjo dhome paguan qera per cdo ore.
Ma jep pak telekomanden?
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
Hajde fikim dritat tani.
Shpresoj te jesh aq e mire sa me dukesh kur jam i pire.
(duke mbajtur ne dore nje banane) Eshte vetem nje marifet i vogel qe e kam mesuar ne kopshtin zoologjik.
Kujdes se mos me prishesh makiazhin.
Po une sapo i lava dhembet...
Merr ndonje kanal me filma te rinj?
(duke u bere gati te perdore vaj kikiriku para seksit).Ua po une sapo e pastrova kete divanin.
Buzeqesh,je ne kamera amatore.
Dua nje femije.
Uff sa shume per te kenaqur deshirat seksuale.
Pse duhet t'i bej une te gjitha?
Ndoshta duhet te lajmerojme nje doktor.
E di qe duhet lyer tavani?
Me duket se e ke mbrapa.
Kur duhet te ndihesh mire?
Coje ate goten prape ne kuzhine te vendi.
Me ty s'ia vlen ta besh vecse kur gjendesh ngushte.
Mos eshte gjak ai aty?
E piva pilulen valle?
E sigurt qe s'jemi takuar diku e pare?
Sa do doja te na merrte tv nje kanal porno.
Po macja ime gjithmone fle te ai jasteku.
Te kam thene qe tezja ime vdiq po ne kete krevat?
Nqs le duhanin do rezistosh me shume.
Jo e kam me termend..kete pjesen e bej vete me mire.
Eshte shume qejf te jesh ne krevat me nje femer qe s'te duhet t'i vish rrotull.
Do ishte akoma me gallate po te ishim me shume veta.
Je pothujase aq e mire sa ish-e dashura ime.
Dukesh me i ri nga sa e ndjen veten.
Me duket se ke kohe qe nuk e praktikon.
Djersin si derr.
Tani e mora vesh pse te la ai ty.
Mos valle burri jote ka nje arme te dale jashte perdorimit?
Cfare tamponi?
Dhe po te besh llagarine ,s'mu desh as te te coja ne diku per te ngrene darke.
Cfare do na besh neser per mengjes?
Duhet te pranoj dicka...
Jane te verteta ato apo kam ngelur une shume mbrapa kohe?
Mos eshte gje nje skulpture qe rri e varur?
Do votosh akoma per mua ,apo jo?
Te kam treguar per operacionin tim transseksual?
I urrej femrat qe mendojne se seksi do te thote dicka per te ardhmen.
Tani erdhe i dashur?
Do te te them se ke po enderroj tani nqs do ma thuash edhe ti.
Nje kirurg i mire plastik do te te rregullonte njefaresoj.
Quhet se ne tani jemi te dashur?
Kam lexuar nje liber per meshkujt si ty.
Prit,nuk jam akoma gati.Me duhen edhe nja dy birra te tjera.
Mendoj se e kafshuara eshte romantike.Po ti?
Kur mendon se duhet ti themi atyre te shtepise per ne te dy?
Mashkulli:Ndoshta do ishte me mire po te mendoja per dike qe me pelqen vertet.Femra:Veten?
E ke pare:Terheqje fatale?
Me fal po nuk me fiksohen shume emrat.
S'besoj se e ke problem..gjithmone i limoj thonjte ne krevat.
E ke problem te bej ca telefonata?
Shpresoj te mos kem harruar te fik soben e gazit.
Mos u shqeteso,qeni im eshte shume i dashur edhe pse eshte Doberman.
Te pakten mund te besh sikur po te pelqen.
Ule zerin.Mamaja e ka gjumin shume te lehte.
Prandaj te therrasin shoket Flash..
Ish e dashura ime e bente SHUME me gjate..
Edhe ky eshte nje mekat?
Kam fjetur me me shume femra se Wilt Chamberlain.
Ej,kur e ka rradhen shoku im?
Puthjet e gjata me bejne me dhimbje koke.
Ti di te gatuash,apo jo?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit... Empty Re: 77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit...

Mesazh nga Embelsira prej Wed Jun 22, 2011 12:14 am

Obobo paska shume mo te gjitha keto hahaha po kur bo ashtu ja ben ah ih oh hahaha Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit... Empty Re: 77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit...

Mesazh nga Master prej Wed Jun 22, 2011 8:48 am

As une se dija qe duheshin 77 rregulla ne seks ne fakt une e kam me te ndegjuar Razz
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit... Empty Re: 77 gjerat qe s'duhen thene gjate seksit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi