Programe Forum - Welcome
Pirlo: Te Juventusi për të fituar People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Shko poshtë

Pirlo: Te Juventusi për të fituar Empty Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Mesazh nga Master prej Sun Jul 10, 2011 2:26 pm

Pirlo: Te Juventusi për të fituar F.0710161219359_m

Transferimi i sivjetmë i Juventusit, Andrea Pirlo, e ka bërë të qartë se ai e ka veshur këtë fanellë me qëllimin për të fituar trofe me klubin e tij të ri.

“Juventusi ka qenë gjithmonë një kundërshtar që duhej mposhtur, por tash jam këtu për të fituar duke bartur këtë fanellë të lavdishme”, ka thënë Pirlo për faqen zyrtare të Bianconerëve.

Mesfushori italian e ka lëvduar edhe trajnerin e bardhezinjve, Antonio Conte, duke thënë se ai ka qenë një fitues edhe si lojtar, ndërsa me punën e tij si trajner ka dëshmuar cilësitë e tij. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pirlo: Te Juventusi për të fituar Empty Re: Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Mesazh nga Anakonda prej Tue Jun 26, 2012 6:23 am

e pra e e meritojn fitoren se jan te mire..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pirlo: Te Juventusi për të fituar Empty Re: Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Mesazh nga Vlonjati prej Sun Jul 08, 2012 7:11 pm

ndodhi sepse fitoi :)

Vlonjati
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 1
Join date : 08/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pirlo: Te Juventusi për të fituar Empty Re: Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Mesazh nga stv2008 prej Sat Feb 02, 2013 4:45 pm

stv2008 shkruajti:
stv2008 shkruajti:ME VJEN KEQ ADMIN POR EKIPI ME FANTASTIK I KOHES MUNE TE THEMI SE ESHTE
Pirlo: Te Juventusi për të fituar 10382155-ein-fc-barcelona-flag-hangen-auf-einem-balkon_zpsff2980d2
KETO ITALIONET PO SHKOJN ATJE KU E KAN PASUR VENIN SE GJITHMON KAN FITUAR ME PISLLIQE SI ,FAULLE APO EDHE TE TJERA .TE MOS HARROJM QE NE NDESHJEN ARGJENTINE-ITALI NE NJE KAMPIONAT BOTEROR 36 FAULLE MBROJTESI XHENTILE KUNDRA TE MADHIT MARADONA DHE ASNJE TE VERDHE TE PAKTEN .FOOTBOLLI ITALIAN PO SHKON DREJT RENIES JO ME JUVENTUSI ,PER NE ITALI OK POR PER NE UEROPE NA FAL PAK


Pirlo: Te Juventusi për të fituar Rmjllujpg
Pirlo: Te Juventusi për të fituar 2uz7cp0Pirlo: Te Juventusi për të fituar 2uz7cp0Pirlo: Te Juventusi për të fituar 2hwhe1_thjpgPirlo: Te Juventusi për të fituar 2uz7cp0Pirlo: Te Juventusi për të fituar 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pirlo: Te Juventusi për të fituar Empty Re: Pirlo: Te Juventusi për të fituar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi