Programe Forum - Welcome
Allegri: Duam Ligën e Kampionëve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allegri: Duam Ligën e Kampionëve

Shko poshtë

Allegri: Duam Ligën e Kampionëve Empty Allegri: Duam Ligën e Kampionëve

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 5:33 am

Allegri: Duam Ligën e Kampionëve F.0710212854780_m

Milani do të luftojë për Scudetton dhe Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm, gjithnjë sipas trajnerit rossoner, Massimiliano Allegri.
“Ne duam ta fitojmë Scudetton edhe njëherë dhe të luajmë më mirë në Ligën e Kampionëve”.

“Vitin e kaluar u eliminuam nga Liga e Kampionëve shumë herët. Këtë herë shpresojmë të shkojmë më larg”, u shpreh Allegri për La Gazzetta dello Sport. /Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi