Programe Forum - Welcome
Mediat: Fatmir Mediu lidhje jashtëmartesore me Eli Farën?  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Mediat: Fatmir Mediu lidhje jashtëmartesore me Eli Farën?

Shko poshtë

Mediat: Fatmir Mediu lidhje jashtëmartesore me Eli Farën?  Empty Mediat: Fatmir Mediu lidhje jashtëmartesore me Eli Farën?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:21 am

Mediat: Fatmir Mediu lidhje jashtëmartesore me Eli Farën?  Eli_fara123

Në shkurtin e 2008, një gazetë javore me titullin e çuditshëm “V.F.L.P” kishte investiguar dhe më pas botuar skandalin e lidhjes dashurore mes ish ministrit të mbrojtjes Fatmir Mediu dhe këngëtares korçare Eli Fara. Skandali nuk bëri shumë bujë sepse u mbyll me emergjencë, tirazhi i gazetës u ble i gjithi, citon media Vipat.
Më pas gazetarët u munduan ta rishtypnin gazetën sepse lexuesit e thjeshtë e kërkonin, por njerëzit e afërt të Fatmir Mediut bënë presionet e zakonshme dhe askush nuk tentoi më të vepronte. Më pas edhe vetë gazeta u mbyll(!). Por qysh atëherë dhe deri tani ky skandal nuk është përgënjeshtruar as nga zoti Mediu as nga bukuroshja Fara.
Këto kohë është pyetur edhe në zyrat e Ministrisë së Mjedisit ku titullar është vetë Fatmiri dhe kundërshtarët e tij kanë reaguar njëzëri: “është histori e vjetër kjo. Vipat, shkruan se Fatmiri ka kohë që është i lidhur me Eli Farën. Këtu në Shqipëri takohen rrallë, por më tepër fiksim kanë romancat në New York. Atje Eli ka një apartamentin e saj dhe ndjehen të qetë sepse askush nuk i shqetëson si në Tiranën llafazane”.

B;lajmifundit..
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi