Programe Forum - Welcome
Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur

Shko poshtë

Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur Empty Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur

Mesazh nga Master prej Mon Jul 11, 2011 7:22 am

Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur Aksidenti_traktor

KUKES – Lajmifundit – Një shtetas gjeti vdekjen sot në mëngjes si pasojë e një aksidenti të nodhur nga përplasja e një traktori me një makinë.
Policia informoi se viktima e ngjarjes është shtetasi Besnik Duraku. Ai ka qenë duke udhëtuar me traktor në momentin kur është përplasur nga një makinë e cila drejtohej nga shtetasi nga Kosova, Agron Namani.
si pasojë e përplasjes mes dy mjeteve, traktori ka humbur drejtimin dhe më pas është përmbysur duke i shkaktuar dëmtime të rënda drejtuesit.
Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë të cilat kanë bërë shoqërimin e drejtuesit të makinës me targa të kosovës dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur Empty Re: Kukës, përplaset traktori me makinën nga Kosova, një i vdekur

Mesazh nga Anakonda prej Sun May 13, 2012 5:24 am

Sa keq me vjen per ket person qe ka vdekur.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi