Programe Forum - Welcome
U aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës, ndërron jetë efektivi i policisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


U aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës, ndërron jetë efektivi i policisë

Shko poshtë

U aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës, ndërron jetë efektivi i policisë Empty U aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës, ndërron jetë efektivi i policisë

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:05 am

U aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës, ndërron jetë efektivi i policisë Ambulance6

TIRANE—Lajmifundit—Ndërron jetë në spitalin Ushtarak të Tiranës efektivi i komisariatit numër 6 që u aksidentua mbrëmë tek kthesa e Kamzës. Efektivi i patrullës së përgjithshme Ruzhdi Collaj ka ndërruar jetë natën e mbrëmshme pas plagëve të rënda. Ngjarja e rëndë ndodhi ndërsa polici ishte duke kaluar rrugën së bashku me një kalimtar tjetër në momentin kur është përplasur nga një makinë e cila vinte me shpejtësi. Kalimtari I plagosur, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur ndodhet në spitalin Ushtarak ku po merr edhe ndihmën mjekësore.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi