Programe Forum - Welcome
Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner!

Shko poshtë

Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner! Empty Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner!

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:16 am

Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner! Maradona_messi

Argjentina po mendon seriozisht ta rikthejë në krye të kombetarës legjendën Diego Armando Maradona.
Gjatë ndeshjes së fundit në Copa America, tifozët e kanë thirrur emrin e ish-trajnerit argjentinas, të cilin e zëvendësoi Sergio Batista.
Argjentinasit kanë regjistruar dy barazime dhe rrezikojnë eliminimin nga ky eveniment, nëse nuk fitojnë në duelin e tretë ndaj Kosta Rikës.
Nëse ndodh kjo, atëherë Maradona mund të rikthehet në krye të ekipit jug-amerikan, të cilin e drejtoi në Botërorin 2010.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner! Empty Re: Dështimi i Argjentinës, tifozët: Maradona, riktheu si trajner!

Mesazh nga erlind.f.l prej Sat Dec 10, 2011 10:26 pm

nattenn
erlind.f.l
erlind.f.l
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 96
Reputation : 0
Join date : 05/12/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi