Programe Forum - Welcome
Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook

Shko poshtë

Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook Empty Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook

Mesazh nga Master prej Wed Jun 22, 2011 9:37 am

Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook 509949863lajmetari509949863


Edhe pse rrjeti social Facebook ka më tepër se 600 milionë përdorues të regjistruar, shumë njerëz nuk duan që të regjistrohen në këtë rrjet. Në mesin e këtyre që nuk regjistrohen mund të jetë edhe ndonjë i njohur për ju. Shumica e përdoruesve në Facebook i ngarkojnë fotografitë e tyre të fundit dhe duan që t’i shkëmbejnë me shokët. Por, nëse dëshironi që t’i shkëmbeni fotografitë me shokët apo të njohur të tjerë që nuk kanë llogari në Facebook, atëherë aplikacioni ‘Feed Mom’ mund të ju ndihmojë.

‘Feed Mom’ është një shërbim falas për ueb që dërgon me e-mail fotografitë tuaja në Facebook tek të tjerët që nuk kanë janë të regjistruar.

Ecuria:

Shkoni në www.feedmom.com dhe kyçuni me llogarinë tuaj në Facebook;
Pastaj shkruani e-mailin adresën e pranuesit të fotografive që dëshironi t’ia dërgoni;
Fotografitë që dërgohen me e-mail përfshijnë ato që ju i keni ngarkuar apo edhe në ato fotografi ku keni qenë të etiketuar./pcw.albaninan/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook Empty Re: Dërgoni fotografitë nga Facebook tek ata të cilët s’janë në Facebook

Mesazh nga Anakonda prej Thu May 17, 2012 4:48 am

interesante;po ci do me pa surratin e ketyre;qe te fusin ne tok per se gjalli
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi