Programe Forum - Welcome
Gjërat që na nervozojnë në pushime People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjërat që na nervozojnë në pushime

Shko poshtë

Gjërat që na nervozojnë në pushime Empty Gjërat që na nervozojnë në pushime

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 9:36 am

Gjërat që na nervozojnë në pushime F.0711230842513_m

Krahas gjërave të bukura që përjetojmë gjatë shkuarjes në pushim, ekzistojnë edhe një numër i madh vogëlsirash që na nervozojnë shumë.
Një hulumtim i realizuar në Britani të Madhe ka treguar se pushuesit më së shumti nervozohen kur vonohet aeroplani (apo automjeti) me të cilin do të udhëtojnë.

Në vendin e dytë të gjërave më të urryera te udhëtimi është paketimi, që pasohet me shkuarjen në hotel dhe shqetësimin nëse keni marrë gjithçka me vete (sidomos dokumentet).

Të anketuarit në vendin e pestë e kanë vendosur humbjen e bagazhit, ndërsa më pas vjen krevati jo komod.

Në vendin e shtatë vjen bezdisja nga pushuesit tjerë, në vend të tetë është shiu, në vend të nëntë renditet dielli i fortë që doemos duhet të lyhen me krem për rrezitje.

Nga gjërat e urryera është edhe rëra në ushqim, pastaj njerëzit që nuk shikojnë ku po ecin, grumbujt e njerëzve, tollovitë etj.

Ekspertët thonë se njerëzit gjatë gjithë vitit kursejnë për t’u relaksuar në pushime, prandaj nuk është çudi që ata bëhen nervozë kur u ndodhin gjëra të tilla të pakëndshme./Telegrafi/
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që na nervozojnë në pushime Empty Re: Gjërat që na nervozojnë në pushime

Mesazh nga Anakonda prej Mon May 14, 2012 5:23 am

ehe behemi nervoze sepse na prishen planet qe kemi koh qe i kemi ber per ket udhetim te shkrete
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi