Programe Forum - Welcome
Milano në bisedime me Gansos People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milano në bisedime me Gansos

Shko poshtë

Milano në bisedime me Gansos Empty Milano në bisedime me Gansos

Mesazh nga Master prej Tue Jul 12, 2011 6:59 pm

Milano në bisedime me Gansos Ganso

Paulo Henrique Ganso mund të jetë goditja e ardhshme e Milanit në merkato pasi sipas shtypit italian dhe atij brazilian kontaktet ndërmjet dy ekipeve janë shtuar dhe shumë shpejt mund të kemi një transferim të mundshëm ndërmjet dy ekipeve..

Sipas raporteve nga Speciale Calciomercato në Sky Sports do të ketë një takim në mes të administratorit të deleguar të Milanit, Adriano Galliani dhe agjentit të mesfushorit të Santosit, Thiago Ferro.

Ende nuk janë dhënë informacione më të ekzagjëruara për këtë takim, ai mund të ndodh së shpejti.Milani kishte kohë që e kishte vënë nën mbikqyrje Ganson por nuk kishte arritur dot të bisedonte me agjentin e lojtarit.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi