Programe Forum - Welcome
 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Embelsira prej Fri Jun 24, 2011 9:31 am

Gjeja e pare qe do me shkonte ndermend do ishte qe te mos i pergjigjesha fare, por kur mendoj qe fara e ketyre mostrave eshte shtuar se tepermi kohet e fundit do me vinte keq per vehten time dhe do tentoja tja mbathja me vrap, jo nga frika por nga revolta kunder kesaj shoqerie qe kultivon te tille mostra.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Master prej Fri Jun 24, 2011 9:41 am

Nje fjale e urte thot qe dy budallenj zihen ndersa nje i mencur me nje budalla nuk zihen ne fakt ideja ekesaj eshte sepse gjithmone duhet tu hapim rrugen atyre qe ofendojne apo qe jane injorant mbase do ike nga ne do e gjeje diku tjeter
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:56 am

JO normale qe zdo zihesha do gjeja menyren per tju shmangur
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Sarita prej Mon Aug 15, 2011 4:52 pm

do shikoja rrugen time
Sarita
Sarita
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 404
Reputation : 3
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Sahara prej Thu Aug 25, 2011 10:06 pm

po, jam dakord me ty master... por deri diku... se eshte dhe nje fjale e urte tjeter qe thote... nese eshte nje i mencur midis shume budallejve... eshte ai budallai se shumica e mbyt pakicen!

une do reagoja... po jo se jam budallaqe, por do mundohesha ti shpjegoja qe seshte nevoja te perdoresh ate fjalor banal vetem e vetem qe te duket qe ekziston dhe ky personazh i tille!
Sahara
Sahara
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Join date : 25/08/2011
Location : itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga picasso prej Tue Aug 30, 2011 6:51 pm

mvaret kush eshte...zakonisht u shmangem ngaterresave derisa...me zen deren pastaj nuk terhiqem edhe sikur ....
picasso
picasso
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 62
Reputation : 0
Join date : 21/08/2011
Age : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 8:08 pm

Nuk bie ne nivel te atij sa te ul aq poshte veten e ti them ndonje fjale.
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 8:44 pm

Ti e ke thjesht fare i fut nje heshtje e je ok Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga VLoNjate prej Tue Feb 28, 2012 6:55 am

i shari te shan, prandaj koken lart e syt perpara Very Happy


ןค๓ ﻮ๏ς ๓є tคкtเк ๔๏ ๒єן รเ tђє๓ ยภє ๔ђє קเк
VLoNjate
VLoNjate
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 518
Reputation : 3
Join date : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Anakonda prej Tue Mar 13, 2012 5:35 am

do shikoja rrugen time sepse nuk ia vlen te merresh me lloj-lloj njerezish.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga KITTY prej Thu Mar 22, 2012 10:26 pm

parapelqej mos ti eprgjigjem per mos i shtuar me benzine zjarrit..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre... Empty Re: Te ofendon nje bastard rruges si do reagoje? do i ktheheshe ne te njejten menyre...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi