Programe Forum - Welcome
Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 1:01 pm

First topic message reminder :

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?
Dhe nga se ndodhi ?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 8:01 am

O.o Tanii ? ? A mundem ta di Arsyen vertetm jam kurioz !
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 8:09 am

se mor nje telefont te pa kendeshme Sad


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Lambi prej Mon Jul 02, 2012 8:37 am

Tani , Arsyeja sepse Postova kete nje video qe e kam punuar un ne Forum ne kete Rubrike..

Filma dhe video muzikore.
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 02, 2012 8:49 am

MVJK


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Master prej Thu Dec 27, 2012 12:12 pm

Sad taniiiiiiiiiiiiiiiii


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:08 am

mbrem kur mu kujtuan shum gjona
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ? - Faqe 2 Empty Re: Kur ka qene hera e fundit qe u perlotet ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi