Programe Forum - Welcome
Tirana mbyll merkaton me blerjen e 6 futbollistëve të rinj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Tirana mbyll merkaton me blerjen e 6 futbollistëve të rinj

Shko poshtë

Tirana mbyll merkaton me blerjen e 6 futbollistëve të rinj Empty Tirana mbyll merkaton me blerjen e 6 futbollistëve të rinj

Mesazh nga Master prej Wed Jul 13, 2011 5:36 pm

Tirana mbyll merkaton me blerjen e 6 futbollistëve të rinj FK_tirana

Skuadra e futbollit Tirana ka mbyllur fazen e blerjeve duke transferuar ne ekip 6 emra te njohur, tre prej te cileve lojtare te huaj. Ata jane Mamudi, Xhejms, Etogo, ish-kapiteni i Dinamos Pisha, i riu Ferraj dhe portieri Vashaku.
Presidenti i Tiranes Refik Halili ka prezantuar veç futbollisteve, edhe fanellen e re qe do te veshe ekipi kete vit: ate te ish 17 nentorit te famshëm te viteve ‘80.
Ne prag te ndeshjes se pare kualifikuese per Europa Lige, perballe sllovakeve te Spartak Ternava, qe do te luhet te enjten ne “Qemal Stafa”, bardheblute kane menduar te kene sa me shume tifoze ne stadium.
Ndeshja e kthimit per kete raund te dyte te kupes europiane, do te luhet te enjten e ardhshme ne Sllovaki.lajmifundit
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi