Programe Forum - Welcome
Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga stv2008 prej Fri Jul 15, 2011 6:52 pm

Pershendetje te gjitheve jom Bobi prej Tirone me banim ne Deutschland,njohja ime me kete forum ishte prej nje ftese nga nje forum tjeter dhe e falenderoj ate qe me informoj "Eshte gje e bukur te jesh ne mes Shqiptareve"
Sa per fillim nje urim te gjitheve ooooollllllllleeeeeeee cheers cheers
Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve 2dv78dy
Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Rmjllu
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Erzzaa prej Sat Jul 16, 2011 12:30 pm

Mireserdhe!

Erzzaa
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 47
Reputation : 0
Join date : 11/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 2:36 pm

Mire se erdhe lal flm
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga KEVIN prej Sun Jul 17, 2011 9:09 pm

si shkoi udhetimi deri ketu ??? sa lek tboni bileta ??? sa do rrish 3 muje Razz hahah mire se erdhe plako
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 4:02 pm

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Images?q=tbn:ANd9GcRRHcbgcCzHZQcwx_C6FoSB8qv1FdFfZCh0NiH7iA1Out6hxDnf


Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:14 am

mireserdhe...................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:27 pm

I jhngfc GERMANY MIRSEREDHE asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve Empty Re: Hallo!!!! Pershendetje te gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi