Programe Forum - Welcome
Pershendetje Te Gjitheve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje Te Gjitheve

Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 12:35 pm

Ne radh te par uroj te keni gjet dermon me vapen .... jam 23 vjec dhe jetoj ne Peqin ... studioj per Matematike - Fizike - Informatike ... Me Pelqen Te Merem Shpesh Me Design Web Site-sh Kam Qen WebMaster Ne Disa Web Te Medhenj ... Dhe Ca Te Them Tjeter ... Uroj Te ja Kalojme Sa Me Kendeshem Bashke ... Me Respekt Kevin
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Embelsira prej Sat Jul 16, 2011 3:34 pm

Mire se erdhe Kevin edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .. Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga KEVIN prej Sat Jul 16, 2011 7:15 pm

ju faleminderit mergimtare
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 16, 2011 9:53 pm

KALOFSH BUKUR LALE


Pershendetje Te Gjitheve Rmjllujpg
Pershendetje Te Gjitheve 2uz7cp0Pershendetje Te Gjitheve 2uz7cp0Pershendetje Te Gjitheve 2hwhe1_thjpgPershendetje Te Gjitheve 2uz7cp0Pershendetje Te Gjitheve 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 2:36 pm

Mire se erdhe lal
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga KEVIN prej Sun Jul 17, 2011 9:07 pm

grassiass muchiass grasssiasss :)
KEVIN
KEVIN
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Location : Brescia,Italy

http://WwW.AlbLove.NeT.Tc

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 7:17 pm

Pershendetje Te Gjitheve Z


Pershendetje Te Gjitheve Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:12 am

pershendetje dhe mireserdhe..................
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:28 pm

asda


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Te Gjitheve Empty Re: Pershendetje Te Gjitheve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi