Programe Forum - Welcome
Durrës, konflikti, adoleshenti plagos me armë 52-vjeçarin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Durrës, konflikti, adoleshenti plagos me armë 52-vjeçarin

Shko poshtë

Durrës, konflikti, adoleshenti plagos me armë 52-vjeçarin Empty Durrës, konflikti, adoleshenti plagos me armë 52-vjeçarin

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 7:27 pm

Durrës, konflikti, adoleshenti plagos me armë 52-vjeçarin Policia_durres2

DURRES – Lajmifundit – Një shtetas 52 vjeç mbeti i plagosur me armë sot në Durrës pas një konflikti të çastit. Policia tha se shtetasi Ndue Çela është qëlluar me armë nga një adoleshent.
Nga burimet e vendit të ngjarjes, policia mblodhi dëshmi dhe mësoi se plagosja ka ardhur nga sherri i momentit i ndodhur mes dy personave.
Policia shprehu dyshimet e saj se 52-vjeçari është qëlluar me armë zjarri nga i riu 17-vjeçar me inicialet E. P.
Në vendin e ngjarjes mbërritën shërbimet e hetimit të krimeve ndërsa forcat e rendit kanë transportuar të plagosurin në spitalin e Durrësit.
I lënduari mësohet se është jashtë rrezikut për jetën ndërsa policia ka vënë në pranga të dyshuarin si autor të ngjarjes, shtetasin me iniciale E.P.
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi