Programe Forum - Welcome
Harrova te te them... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harrova te te them...

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 8:25 pm

Harrova te te them...qe sot me ke munguar me shume se dje
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Embelsira prej Sun Jul 17, 2011 9:52 pm

qe me jep pasin e forumit pak se dua te rregulloj dicka Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Sun Jul 17, 2011 9:58 pm

qe ta kam nis ne mp
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Embelsira prej Sun Jul 17, 2011 10:12 pm

qe nuk ben mo


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Tue Jul 19, 2011 10:31 pm

qe hape tel
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 30, 2011 9:02 am

harrova te te them...se sot te dua me shume se dje dhe me pak se neser..:))
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Sat Jul 30, 2011 1:09 pm

Se po me cmend
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Fri Sep 02, 2011 4:13 pm

Harrova te them se po me peLqeka ky forum Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 12:14 pm

...Me fal per ate "gabim" qe bera pa dashur.


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Alessia prej Mon Sep 05, 2011 12:19 pm

se e te dua shume..


Harrova te te them... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 05, 2011 12:23 pm

se tashme gjerat kane ndryshuar dhe ne nk do te jemi me si ne fillim...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 12:32 pm

te kam xhan


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga KITTY prej Mon Sep 05, 2011 12:35 pm

po mir mo thuaja kur ta takosh heres tjeter meqe harrove tja thoje sot ne takim.../p
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 7:21 pm

se neser do vij te takoj qe ne oren 8 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 7:50 pm

Mos harro e ja ben si ai qe tha takimin e lash ne oren 8 por do shkoj nga ora 9 do e pres deri ne 10 po nuk erdh ne 11 do iki ne 12 Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Mon Sep 05, 2011 7:58 pm

ahahahahahahahahhahhahahahahahha loool Razz jo mer jo se e kam me qef Razz. hajde pak tek ato 2 temat qe bejm ate lojen Razz me ndiq mbrapa Razz


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:04 pm

Se me duhet te ik me nxitim tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 8:07 pm

se pse spo rri dhe pak


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Mon Sep 05, 2011 8:27 pm

Po pres nje teLefonat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Mon Sep 05, 2011 8:30 pm

..je e lire kur te duash


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Embelsira prej Tue Sep 06, 2011 12:05 am

Qe me lodhin ca gjera


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 9:33 am

...Sa shume u kenaqa mbrem :p


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 9:34 am

...Sa shume u kenaqa mbrem :p


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:10 am

Se dhe une jam knaqur mbrem me ty Harrova te te them... 4080940201

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 11:33 am

ahahahahah
Komplimente per foto nqs je ti :d


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 11:44 am

FLM...Une jam Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 11:58 am

...shume bukur je veshur Very Happy


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:01 pm

FLM...Tash me duhet ndihma jote se di se sa do me ndihmosh...Ta them me PM ok

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:02 pm

ok te ndihmoj une Very Happy


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:14 pm

FLM per ndihem tend...Vertet jame mirenjohese ndaj teje,,andaj e meriton dhe nje puthje nga une Harrova te te them... 4165814333

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:14 pm

Asgje :)

Harrova me te then qe ju nga kosova ne pergjithsi jeni goca te mira Very Happy


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Tue Sep 06, 2011 12:16 pm

Se dhe ju nga Shqiperia jeni shume mikprites

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Tue Sep 06, 2011 12:44 pm

...Se kam internetin e dobet edhe me vonon per te hapur temat e forumit Sad


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Wed Sep 07, 2011 1:46 pm

Se tani po ik une..me vone do jem patjeter ketu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Wed Sep 07, 2011 1:48 pm

nga ks gocat jane shume me te hapura


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga DeLeTe prej Wed Sep 07, 2011 8:34 pm

Master shko vdis se me je merzit Sad


Harrova te te them... S2h5id


Never SaY Never
DeLeTe
DeLeTe
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 442
Reputation : 0
Join date : 06/08/2011
Age : 32
Location : London, United Kingdom

http://WwW.ProgramE.Forumattivo.it

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Vizitor prej Thu Sep 08, 2011 12:33 pm

MaSt3r shkruajti:nga ks gocat jane shume me te hapura
Se gocat Kosovare kane zemer te madhe Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Master prej Sun Sep 11, 2011 12:58 pm

rruge te mbare Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Harrova te te them... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga KITTY prej Wed Sep 28, 2011 11:48 am

se edhe sot si cdo dit, loti im vazhdonte te mbante emrin tend...
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Alessia prej Wed Sep 28, 2011 11:55 am

se te dua por besoj se ti do me kuptosh vete se e din se te dua.... jhngfc


Harrova te te them... Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Harrova te te them... Empty Re: Harrova te te them...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi