Programe Forum - Welcome
Kërkohet lirim për përdhunesin  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kërkohet lirim për përdhunesin

Shko poshtë

Kërkohet lirim për përdhunesin  Empty Kërkohet lirim për përdhunesin

Mesazh nga Embelsira prej Mon Jul 18, 2011 5:58 pm

61-vjeçari Pjetër Ndrevata rrezikoi të kalonte 3 vjet pas hekurave për akuzën “vepra të turpshme” me një të mitur 5-vjeçar.Në seancën e 24-t të këtij procesi, e cila u zhvillua pak ditë më parë, organi i akuzës kërkoi deklarimin fajtor të Ndrevatës, por për shkak të rrezikshmërisë së pakët të personit, ky organ gjithashtu kërkoi që ai të vihet në një kohë prove prej 2 vjet e 6 muaj burgim, duke u pezulluar ekzekutimi i dënimit, kohë gjatë së cilës i dënuari të mos kryejë vepër tjetër penale, duke mbajtur gjithashtu kontakte me Shërbimin e Provës, raportoi Panorama.
Në seancën e radhës të këtij procesi, gjykata do të njihet me konkluzionet përfundimtare të palës mbrojtëse.
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi